Haber

AK Parti Bilecik adaylarını tanıttı

Pazaryeri Gündemi / BİLECİK İGFA
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Bilecik’te AK Parti’nin ilçe belediye başkan adayını tanıttı.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Aday Tanıtma Toplantısı’nda konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, “AK Parti olarak güçlü ve sıkı bir kadro kurduk. Yerelden genele organizasyon. Halkımızla kalp kalbe yakınlaştık. İnsan odaklı çalışma politikası anlayışını her alanda hakim kıldık. Teşkilatımızın gazileri bu işin gönül işi olduğunu, gönül kazanma işi olduğunu biliyorlar. Gönüller kazanılmadan, gönüller inşa edilmeden millete hizmet edilemez.

Bilecik’te 11’in 11’ini yaparak yine rekor kıracağımıza inanıyorum. Bilecik merkez ve ilçelerinde belediyeyi AK Parti ve Cumhur İttifakı kazanacak. . Biz Cumhur İttifakı olarak 31 Mart seçimlerine hazırız ve son derece kararlıyız. “Cumhur İttifakı adaylarımızın kazanması için teşkilatlarımız her zaman sahada olacak, 31 Mart akşamı ülkesine hizmet etmek için yarışan adaylarımızın her birinin cumhurbaşkanlığını kazanmasını temenni ediyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ve Bilecik Belediye Başkanı Adayı Mustafa Yaman’ın konuşmalarının ardından ilçe adayları tanıtıldı.

Pazaryeri Belediye Başkan Adayı Zekiye Tekin, Gölpazarı Belediye Başkan Adayı Hayri Suer, Osmaneli Belediye Başkan Adayı Münür Şahin, Bozüyük Belediyesi Başkan Adayı Hüsnü Ersoy, Söğüt Belediyesi Başkan Adayı Ferhat Durgut, İnhisar Belediyesi Başkan Adayı Nihal Arslan, Yenipazar Belediyesi Başkan Adayı Güray Karamankaya tanıtıldı . Bayırköy kasabası Burak Erberber, Vezirhan kasabası Kemal Gergin, Dodurga kasabası ise Selim Tuna olarak açıklandı.

erdemlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu