Haber

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gohan, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın veda çağrısına tepki gösterdi.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Masraf, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın veda çağrısına evlere mektup göndererek tepki gösterdi.

Partililer ve vatandaşlarla gerçekleştirilen kutlamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferini ilan ettiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ikinci tur seçimlerde milliyetçi söylemlere başvurarak bozkurt işareti yapmak zorunda kaldığına değinerek, “Emin olun bu seçimde üçüncü tur diye bir şey olsaydı, bunu yaparlardı. üçüncü rauntta rabia işareti yapmışlar.Siz kimsiniz, kim bu kavramlar?” söz konusu.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın da kentteki her eve mektup göndererek “Hakkınız helal olmasın” diye davet ettiğini hatırlatan Ayhan Masraf, “Belediye Başkanı Gökhan bütün evlere mektup göndererek, almasınlar” dedi. evlere kahve göndermek bu işi yapmaz helâl olmaz ondan bahsedeceksek şehitlerimizle vedalaşmanızı bekliyoruz hani hani HDP-PKK diye pirinç dağıtıyordunuz baraj geçti bu millete veda etmek istiyorsanız şehitlerimize,askerlerimize,öğretmenlerimize,katledilen şehitlerimize pilav dağıtacaksınız.Cuma gününe kadar o pirinci dağıtmazsa Naim önder,o dağıtacaksınız pirinci onların adına belediyenin önünde dağıtacaksın uzak değil faturayı Çanakkale belediye başkanına gönder helallik alsın bak bu zenginlerin parası değerli. Ödemezse faturayı bana gönderirsiniz. Ayhan Gider olarak faturayı öderim. Yeter ki bu şehrin belediye başkanından vedalaşma talebi olsun.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu