Yaşam

Büşra Pekin anne oldu!

İSTANBUL (İGFA)-Yazıp yönettiği Ulaş Bahadır’ın, yapımcılığını A Time Medya / Hale Algan ve Lale Algan’ın yaptığı ‘Cumhurbaşkan’ filminin sıcak ve samimi hikayesi, daha ilk dakikalarından itibaren seyirciyi büyüleyecek.

Sezonun dikkat çeken yapımlarından biri olan ‘Başkan’, dikkat çeken oyuncu kadrosuyla sinema izleyicisinin uzun süredir beklediği, bol bol gülebileceği leziz bir komedi ihtiyacını da karşılayacak.

5 Ocak 2024’te vizyona girecek ‘Cumhurbaşkan’ filminde Necip Memili’nin eşi Sakine ile beyazperdede yer alacak olan Büşra Pekin, “İlk kez bir filmde çocuk sahibi oluyorum. Çok yetenekli üç çocukla çekilmiş sahneler. Enerjileri bambaşka. Canlandırdığım Sakine karakteri “Kocasına aşık, üç akıllı çocuğu olan gerçek bir Anadolu kadını. Annelik benim çok keyif aldığım ve keyif aldığım bir iş oldu” dedi.

Bu arada yıldız oyuncular Necip Memili, Büşra Pekin, Diren Polatoğulları, Nursel Köse, Şerif Sezer, Füsun Demirel, Bülent Çolak, Sinan Demirel ve Salih Kalyon’un başrollerini paylaştığı filmde ayrıca Muttalip Müjdeci, Sadık Gürbüz, Gürberk Polat, Sercan Batık da yer alıyor. , Gözde Kaya. , Nil Eray, Ataberk Tufan, Pamir Kurt, İbrahim Yıldırım, Fatih Yücebağ, Cavit Özer, Sevcan Aldatmaz ve Yunus Emre Orhan da muhteşem oyunculuklarıyla dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu