Ekonomi

Çekiliş tamamlandı

Togg T10X için ön sipariş sahiplerinin katılımıyla dijital çekiliş düzenlendi. Canlı yayında ilk Togg aracı sahiplerini buldu.

Dijital çekiliş Togg’un Youtube kanalı ve TRT Haber’den canlı yayınlandı. Ön sipariş sürecine katılan 177 bin 467 kişi arasından T10X almaya hak kazanan kişilerin listesinin saat 22.30’da Togg’un resmi internet sitesinde açıklanacağı bildirildi.

Togg tarafından web sitesinde ve Trumore uygulamasında ön sipariş numaraları ile ad ve soyadlarının ilk harfleri duyurulan kullanıcılar arasından 20 bin kişi, 2023 yılında teslim edilecek olan T10X için ön sipariş hakkı kazanacak.

20 bin kullanıcının yanı sıra çekiliş sonucunda 20 bin kişilik yedek liste de belirlenecek.

2023 yılı için planlanan teslimatlarda iptal olması durumunda yedek listedeki kullanıcılar aktif hale getirilecektir. Ancak 2023 teslimatları için yedek listesinden asıl listeye geçemeyenler, 2024 Ocak ayı prestijiyle belirlenecek yeni paketler ve konfigürasyon seçenekleriyle T10X siparişi verebilecek. Haziran 2024’e kadar rastgele bir çekilişe girmeden araçları.

LİSTELERE GİRMEYENLERİN ÖDEMELERİ

Ön sipariş veren ancak 29 Mart’ta yapılacak çekilişte asıl veya yedek listeye giremeyenlere 60 bin TL ön ödeme iadesi yapılacak. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu