Teknoloji

Dead by Daylight ve Dungeons And Dragons İş Birliği Geliyor

Behaviour Interactive tarafından sekizinci yıl canlı yayını sırasında, Dead by Daylight ve Dungeons And Dragons iş birliği duyuruldu. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Vampire Survivors ile Contra İş Birliği Başladı


Dead by Daylight ve Dungeons And Dragons İş Birliği, Önümüzdeki Ay Geliyor

2016 yılında satışa sunulmuş olan Dead by Daylight, asimetrik çok oyunculu hayatta kalma oyunları arasında önemli bir yere sahip. Aradan geçen yaklaşık sekiz yıllık sürede sayısız iş birlikleri ile önemli markaların simgesel karakterlerini ve ana düşmanlarını kendi evrenine konuk etmişti. Bu bağlamda, harita yelpazesi de epey genişlemişti. Geçtiğimiz haftanın sonlarına doğru paylaşılan kısa tanıtım videosunun ardından, şimdi de 3 Haziran 2024 tarihinde başlayacak olan Dead by Daylight ve Dungeons And Dragons iş birliği geliyor.

Behaviour Interactive tarafından verilen bilgilere göre, katillerin arasına The Lich katılacak. Kendisi Habis Karanlık Kitabı (Book of Vile Darkness) kullanacak ve bu sayede hayatta kalanların izini sürmek için dört farklı büyü yapabilecek:

  • Uçuş (Fly): Kısa bir süreliğine engellerin üzerinden uçma olanağı tanıyor
  • Lanetlinin Uçuşu (Flight of the Damned): Engellerin içinden geçebilecek ve temas ettiği herkese zarar verebilecek hayalet benzeri yaratıklar çağırıyor
  • Sihirbaz El (Mage Hand): Görevleri The Lich için tamamlayacak büyülü bir seyyar el yaratıyor
  • Büyü Bozan Küre: Hayatta kalanların yerini belli etmek ve belirli eşyaları devre dışı bırakmak için hareket eden bir enerji küresi gönderiyor

İş birliği ile hayatta kalanların arasına Aestri Yazar (elf) ve Baermar Uraz (insan) olmak üzere iki karakter daha katılacak. Her ikisi de aynı takviyeleri kullanacaklar:

  • Yansımalı İllüzyon (Mirrored Illusion): Haritadaki belirli noktalarda karakterimizin sahtesini oluşturuyor
  • Şairane Fikir (Bardic Inspiration): Her bir hayatta kalana yirmi yüzlü zara dayalı olarak belirli takviyeler verir
  • Hareketsiz Görüntü (Still Sight): Sınırlı süreliğine totemlerin, jeneratörlerin ve sandıkların yerini gösterir

Yeni karakterlerin yanı sıra, Forgotten Ruins’e dayalı yeni bir harita da oyuna eklenecek. Harita üzerinde, içeriği attığınız yirmi yüzlü zara bağlı olarak değişecek birden fazla sandık bulunacak. Eğer 1 gelirse, nahoş bir sürpriz sizi bekliyor. 2 ve 3 gelirse, normal bir eşya alacaksınız. 4 – 19 arası için otomatik olarak kuşanılan ve The Lich saldırılarını püskürtmek için kullanabileceğiniz büyülü eşyalar bulacaksınız. 20 gelirse de takviye görevi görecek iki büyülü eşyandan birisini elde edeceksiniz:

  • The Lich Gözü (The Eye of The Lich): Kilitli dolaptan çıktıktan sonra, kısa bir süreliğine görünmez olabiliyorsunuz
  • The Lich Eli (The Hand of The Lich): Bir kilitli dolaptan diğerine ışınlanabiliyorsunuz

Güncelleme ile ayrıca yeni büyülü eşyalar, katil güncellemeleri ve takviyeleri, mevcut katil ve hayatta kalan takviyelerine güncellemeler ve hata çözümlemeleri de uygulanıyor.

Son olarak, yılın sonlarına doğru gelecek olan bir Castlevania iş birliği de duyuruldu. Daha fazla detayın da 6 Ağustos 2024 tarihinde paylaşılacağı söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu