Haber

Halit Şefikoğlu ‘Bereket Ülkesi’ Gürsu’dan yola çıktı

BURSA (İGFA) – 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Gürsu Belediye Başkanı olmak isteyen Halit Şefikoğlu, adaylık başvuru dosyasını AK Parti İlçe Başkanı Erkan Şekeroğlu’na sundu. Şefikoğlu’nun ilçe başkanlığı adaylığının açıklanmasına eski Gürsu İlçe Başkanı Zekeriya Hacıoğlu ve parti yöneticileri de katıldı.

Bursa’da birçok sivil toplum kuruluşu ile kurum ve kuruluşlarda “gönüllü” olarak çalışan iş adamı Halit Şefikoğlu, Gürsu Ağaköy Tarımsal Kalkınma’da başladığı iş hayatı boyunca edindiği tüm eğitim, tecrübe ve bilgi birikimini aktardı. 1988 yılında üyesi olduğu AK Parti’ye kooperatif oldu. ‘Belediyecilik vizyonu’ çerçevesinde ortaya koyduğu değerlerin ışığında yansıtabildiği Gürsu’dan adaylığını ilan ettiğini söyledi.

‘Adalet ve Kalkınma’ perspektifinden yola çıkarak Türkiye’yi her alanda güçlü kılmayı hedefleyen AK Parti’nin il, ilçe, belde ve köylerde topyekün seferberliğini sürdürdüğünü belirten Şefikoğlu, bugüne kadar yaptıklarının ise; ne yapacaklarının garantisi. Bir yandan merkezi yönetim olarak güçlü ve huzurlu bir Türkiye’nin inşası, bir yandan da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde, halkın desteğiyle yerel yönetimler aracılığıyla halkın yaşam kalitesinin iyileştirilmesi için çalışacaklarını ifade eden Erdoğan, şöyle devam etti: Şefikoğlu, “‘Bereket Ülkesi’ Gürsu’da bu yönde gerçekten faydalı olabileceğimize inanıyoruz.” “Çağımızda milletimize hizmet edebileceğimize olan inancımız var. Dileğimiz AK Partili Gürsu Belediye Başkanı adayı olarak milletimizin teveccühüne mazhar olmaktır. Türkiye’nin nice asırlara, binyıllara ulaşmasıdır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu