Ekonomi

Hepsiburada’da Bayrak Değişikliği

Son 2 yıldır Hepsiburada’da Pazarlamadan Sorumlu Küme Başkanı görevini yürüten Nadir Özgün, 2 Mayıs 2023 prestiji ile şirketin Ticari Küme Lideri görevini üstleniyor. bu görevden, Yatırımlardan Sorumlu Küme Lideri olacaktır.

 Hepsiburada bugün yaptığı açıklamada, Pazarlama Küme Lideri (CMO) Nadir Özgün’ün mevcut sorumluluklarına ek olarak 2 Mayıs’ın prestijiyle şirketin Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CCO) görevini yürütmeye başladığını duyurdu. 2023. Halihazırda CCO görevini yürüten Murat Growz, Baş Yatırım Sorumlusu olarak Hepsiburada’nın büyüme ve yatırım stratejilerini şekillendirme sorumluluğunu üstlenecek.

Hepsiburada CEO’su Nilhan Önal Gökçetekin atamayla ilgili yaptığı açıklamada, “Murat Growler, Hepsiburada’nın liderlik ekibinde stratejilerin belirlenmesinde ve ticari faaliyetlerin yürütülmesinde edindiği deneyimle şirketimize değerli katkılar sağladı. Baş Yatırım Sorumlusu olarak katkılar.

Şirketimizin CCO’su olarak Ender’in e-ticaret tecrübesine değer verebildiğim için de ayrıca mutluyum. Hepsiburada’nın deneyimli ticari ekiplerin liderliği ve pazarlama deneyiminin bugüne kadar elde ettiğimiz başarıları daha da ileriye taşıyacağına ve ticaretin dijitalleşmesine öncülük etme vizyonumuza katkı sağlayacağına inanıyorum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu