Haber

İYİ Parti Kocaeli adayları tek ses: Başaracağız

KOCAELİ (İGFA) – İYİ Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Adayları Tanıtım Toplantısı ATO Kongresi’nde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. YETERLİ Partisi Kocaeli Milletvekili adayları da bu değerli toplantıda yerlerini aldı. GÜZEL PARTİ Kocaeli Milletvekili adayları da tüm adaylar gibi tek ağızdan “Başaracağız” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu değerli toplantıda, “Sizin derdinize çare bulmaya çalışan hemşehrilerim, sırtınızı dönmeyin! Bak, burada yeterince var. Halkımızın artık böyle bir yükü kaldıramayacağını bildiğimiz için buradayız. Bir insanın 2 dudağının ortasında terk edilen ülkemiz için hala buradayız. Zalimlerin karşısında duran dilsiz şeytanlardan olmayacağımıza söz verdik. Emeklinin, polisin, sağlık çalışanlarının hakkını arayacağız dedik” dedi.

14 Mayıs’ta bu canavarca düzene son vereceklerini vurgulayan Akşener, 14 Mayıs itibarıyla milleti ayakta tutacak yeni bir hayat sözü verdiklerini söyledi.

Akşener, “Atatürk’ümüzün her zaman dediği gibi adil ve saygılı bir Türkiye’yi konuşacağız, toplum sözleşmemizi tüm dünyaya duyuracağız” dedi. “Milletimizden aldığımız güçle zalime karşı durmaya hazır mısınız? Cumhuriyetimizin ikinci asrında güneşe doğmaya hazır mısınız?” Sorularını sorarak salondan “Hazırız, başaracağız” diye güçlü bir ses duydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu