Haber

Milas’ta her yer cumhuriyet ve bayrak olacak.

MILAS’TA HER YER CUMHURİYET, HER YER BAYRAK OLACAK

Milas Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılını coşkuyla kutlamak ve Milas’ı kırmızı-beyaz renklerle süslemek amacıyla bayrak dağıtımına başladı.
Cumhuriyetimizin 100. yılı münasebetiyle Milas genelinde fener alayı ve konser etkinlikleri düzenleyen Milas Belediyesi, Cumhuriyetin önemini ve Milas halkının birlik ve beraberliğini göstermek amacıyla Milas’ı kırmızı bayraklarla donatmak için proje üstlendi. .
BAYRAĞINIZI ALMAYI UNUTMAYIN…
Cumhuriyetin 100’üncü yıl dönümünde coşku ve gurur duyduklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında Milas’ımızı bayraklarla süslüyoruz. Tüm Milaslı vatandaşlarımızı evlerine, sokaklarına, balkonlarına, binalarına ve işyerlerine bayrağımızı asmaya davet ediyorum. Bayraklarınızı Belediye Toplantı ve Düğün Salonumuzun karşısında bulunan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzden temin edebilirsiniz. “Bayrakların Milas genelinde dağıtılması kent genelinde Cumhuriyet coşkusunun ve birliğinin simgesi olacak, toplumumuzun birlik olma duygusunu güçlendirecektir.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu