Haber

TFF, Bağlar Belediyespor’un ligden çekilme talebini onayladı

Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde (BAL) 1. Lig’de yer alan Bağlar Belediyespor’un yaşadığı sarsıntı nedeniyle ligden çekilme talebi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından onaylandı.

Bağlar Belediyespor’un yanı sıra Diyarbakır temsilcisi Erganispor ve Çınar Belediyespor da güncellenen fikstürden çıkarıldı. Üç takım da önümüzdeki dönem BAL’da tekrar mücadele edecek. 2. Lig’de mücadele eden Diyarbekirspor’un depremden etkilenen illerden biri olan Diyarbakır’da ardından Bölgesel Amatör Futbol Ligi’ndeki üç takımın da dönemin kalan maçlarını oynamama talebi Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kabul edildi. (TFF) ve önümüzdeki dönemde tekrar bu ligde oynamalılar. kural tarafından onaylanmıştır. Bu gelişmelerin arkasında bu hafta sonu yeniden başlayacak ligin fikstüründe de güncelleme geldi. Bağlar Belediyespor, Çınar Belediyespor ve Erganispor dönemin geri kalanında fikstürden çıkarıldı.

Diyarbakır’ın BAL’daki bir diğer temsilcisi Yenişehir Belediyespor lige devam kararı alırken, TFF Diyarbakır’daki maçlara izin vermedi. 5 Mart Pazar günü oynanacak Yenişehir Belediyespor-Bitlis Özgüzelderespor maçı Batman’a çekildi.

Bağlar Belediyespor’dan ayrılmak isteyen futbolculara kolaylık

Bağlar Belediyespor’da takımın ligden çekilme kararı almasının ardından teknik heyet ve futbolcuların istedikleri kadroda anlaşmalarına izin verildi. TFF, yaşanan sarsıntı nedeniyle Bölgesel Amatör Futbol Ligi’ndeki transfer süresini 24 Mart’a kadar uzattı.

Bağlar Belediyespor, başka takımlara transfer olmak isteyen futbolculara her bahiste kolaylık sağlayacağını açıkladı. – DİYARBAKIR

serdivan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu