Ekonomi

TMSF’den 2 ticari ve ekonomik bütünlük satışı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından “Üç Altın Tekstil Ticari ve İktisadi Bütünlük” ve “Akasya Alçı Fabrikası Ticari ve İktisadi Bütünlük” satışa sunuldu.

Bugünkü Resmi Gazete’de TMSF’ye ait 2 adet satış ilanı yer aldı.

Buna göre, fonun kayyum olarak atandığı Üç Altın Dokumacılık Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi bünyesinde kurulan “Üç Altın Tekstil Ticari ve İktisadi Bütünlük”ün satışına karar verildi. Kelime bütünlüğünün kapsamı, şirketin malvarlığı, hakları, varlıkları ve sözleşmelerinden oluşmaktadır.

Tahmini değeri 28 milyon 750 bin lira olarak belirlenen Dürüstlük, kapalı zarf ve müzayede adabı birlikte uygulanarak ihaleye çıkacak.

İhale, 18 Ocak 2023 tarihinde saat 11:00’de TMSF’nin Esentepe’deki binasında gerçekleştirilecek.

TMSF’nin Resmi Gazete’de yer alan diğer satış duyurusuna göre, fonun payına düşen Akasya Alçı Maden Üretim AŞ kapsamında oluşturulan “Akasya Alçı Fabrikası Ticari ve İktisadi Bütünlük”ün satışına karar verildi. mütevelli Kelime bütünlüğünün kapsamı, şirketin malvarlığı, hakları, varlıkları ve sözleşmelerinden oluşmaktadır.

Tahmini değeri 88 milyon 550 bin lira olarak belirlenen Integrity, kapalı zarf ve açık artırma yöntemlerinin birlikte uygulanarak ihaleye çıkacak.

İhale, 25 Ocak 2023 tarihinde saat 14.00’te TMSF’nin Esentepe’deki binasında gerçekleştirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu