Teknoloji

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (18 Mayıs)

Geçtiğimiz hafta ücretsiz oyun geleneğinde fark yaratan Epic Games, The Sims 4 içerik paketi ile karşımıza çıktı. Buna cevaben bu hafta tanıtacağı oyunu GİZEMLİ OYUN olarak listeledi. Beklenen zaman geldi ve gizem perdesi kalktıktan sonra önümüzdeki yedi gün boyunca kütüphanemize ekleyeceğimiz bir şeyler olacak. ücretsiz Epic Games Store oyunuayrıca indirilebilir.


İlginizi çekebilir: Metro: Last Light ücretsiz olarak dağıtılacak


Bildiğiniz gibi Epic Games, Noel dönemi dışında haftalık olarak bir veya birden fazla oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu sayede hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerimize eklerken, Amerikalı yayıncı kullanıcıları elde tutma konusunda oldukça başarılı.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Bildiğiniz gibi Death Stranding daha önce Epic Games Store’da ücretsiz olarak dağıtılıyordu. Bu fırsatı kaçırdıysanız, yedi günlük yeni bir fırsatınız var. 25 Mayıs 2023 Perşembe saat 18:00’e kadar kitaplığınıza eklemeyi unutmayın. Eklediğiniz anda kalıcı olarak sizin olacaktır. Gelecek haftanın oyunu GİZEMLİ OYUN olarak listeleniyor.

Death Stranding Hakkında

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan yepyeni, tiplere meydan okuyan bir deneyim geliyor. Sam Bridges, Death Stranding tarafından tamamen dönüştürülen bir dünyaya meydan okumalıdır. Geleceğimizin bağlantısız kalıntılarını taşıyarak, parçalanmış dünyayı yeniden birleştirmek için bir yolculuğa çıkıyor.

Epic Games Mağazası Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformları için dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıktığı günden beri Steam ile kıyasıya bir rekabet içinde olan Epic Games Store, son dönemde dağıttığı ücretsiz oyunlarla oldukça geniş bir oyuncu kitlesi kazanmayı başardı.


Bedava oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu