Haber

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta’dan Regaip Kandili mesajı

TBMM Çevre Kurulu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Regaip Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Balta, yaptığı açıklamada, Ramazan ayının müjdecisi Regaip Kandili’ni gerçekleştirmenin sevinç ve mutluluğu içinde olduğunu belirtti.

Regaip’in bir şeyi istemek, arzulamak, meyletmek ve onu elde etmek için çaba sarf etmek anlamına geldiğine işaret eden Balta, şöyle konuştu: “Onun verdiği, değeri ve bedeli büyük olan, alınması gereken bir mağfiret ve rahmet gecesidir. ilgilenin.” ifadelerini kullandı.

İbadetlerle değerlendirilen mübarek gün ve gecelerin önemini vurgulayan Balta, şunları kaydetti:

“Milletimizin birbirine olan sevgisinin, yardımlaşma ve dayanışmasının en güzel şekilde yaşanacağına inandığımız bu günlerin huzur ve esenliğimizi daha da pekiştirmesini temenni ediyorum. Rabbim bu bereketli günü mübarek eylesin. Bu mübarek gece, başta salgın hastalıklar olmak üzere, dertlere deva, hastalara şifadır. Tüm insanlığa huzur ve sükunet dilerim. Mübarek Regaip Kandili’ni üç aylara ulaşmanın sevinci ve memnuniyeti ile kutluyorum. Trabzonlu hemşehrilerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

ladikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu