Teknoloji

P’nin Dövüş Sisteminin Yalanlarını Gösteren Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
Neowiz ve AMD iş birliği kapsamında ruh benzeri aksiyon rol yapma oyunu Lies of P için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. AMD’nin yeni grafik kartı Radeon RX 7900 RTX ile sunulan bu oynanış görsellerinde dövüş ve aksiyon yer alıyor. oyunun sistemi. Fragman ayrıca oyuncuların hikayede ilerlemek için yenmek zorunda kalacakları dövüş sahneleri ve işveren dövüşlerini de içeriyor.
 
Lies of P, türün hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor
 
 
 
Neowiz tarafından geliştirilen Souls benzeri aksiyon rol yapma oyunu Lies of P, çeşitlilik seven oyuncuları heyecanlandırmaya devam ediyor. Lies of P, klasik Pinokyo hikayesini karanlık bir biçimde canlandırmayı amaçlıyor. Oyunun geçtiği Krat adlı çılgınlık ve kana susamışlık şehri, Avrupa’da 19. yüzyılın sonu ve 20. yüzyılın başındaki Belle Epoque döneminden esinlenmiştir.
 
Oyun yönetmeni Choi Ji-Won geçtiğimiz günlerde Lies of P’nin çıkış gününün yaklaştığını söyledi, ancak şu anda kesin bir çıkış tarihi yok. Yaklaşan ruh benzeri aksiyon rol yapma oyunu, bu yılın sonlarında PlayStaion 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de piyasaya sürülecek. Oyun ilk gün Game Pass hizmetine de gelecek.
 
Oynanış fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Eryaman Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu